TARİHÇE

 İnsan platformu fikri olarak : kitap bank faaliyetleri ile adını duyurdu. İnsan platformu çatısında ” sıra dışı konferanslar” adı ile seminerler düzenledi ( 2004 )

İnsanlara hizmet ile yanan ve bu işe gönül veren bir avuç insanın önderliğinde dernekleşmek gereği ortaya kondu ve resmi faaliyetlerle insanlara ulaşmak hedefiyle 24 ekim 2013 tarihinde resmen dernek kuruldu. Kurucu üyeler ilahiyatta akademik çalışmalar yapan araştırma görevlisi, mühendisler ,müteahhit, editör-yazar ve eğitimci danışman kardeşliğinden oluşmaktadır. Akabinde internet adresleri 3 uzantı ile alınarak tescillendi. Geçici yönetim kurulu 7 kişiden oluşan dernek üyeleri , ilk seçimini 19 ocakta yaparak , yönetim kurulu, denetleme kurulu yedek üyelerini belirledi. Aynı gün dernek tanıtımı olmuş ve üye kabulüne başlanmıştır. Üyeler çeşitli meslek gruplarından olabilen gönüllü kişilerdir.

- Dernek kurulduktan sonra ilk faaliyet, 05_12_2013 tarihinde duvarlar arkasında cenneti yaşamak adlı eğitim-seminer faaliyeti olmuştur.

Derneğin amacı, bu amacı gerçekleştirebilmek için dernekçe sürdürülecek çalışma konuları ve biçimlerine BURADAN ulaşabilrsiniz.

İnsan Platformu Derneği

 

Ek Dosyalar


Derneğin Amacı
( Ek Dosyayı indir )
İnsan Platformu
    EMAİL:
      generated image